CO NABÍZÍME?

Kamenná prodejna

V naší prodejně, nemusíte stát za pultem, veškeré zboží si můžete fyzicky prohlédnout, na montážním stolku si zkusit spojit, propojit, v klidu popřemýšlet, nic neuspěchat. Rádi Vám připravíme kávu a se vším poradíme, pokud to bude v našich silách. Věříme, že ano. Přijďte se k nám podívat. Zboží Vám po dohodě odvezeme k Vám domů. Zdarma!!

Topení

Kromě veškerých těchto služeb poskytujeme i prodej sortimentu souvisejícího s oborem. Nabízíme kotle, rozvodový materiál, radiátory a další..

Voda

Dle potřeb zákazníka umíme dodat vše od těsnění do kapajícího kohoutku, až po připojení vody pro panelový dům. Každý zákazník si u nás najde to své a pokud by se tak nestalo,vše je otázkou jednání a pružnosti, kdy zboží objednáme, popřípadě ihned přivezeme.

Plyn

Poskytujeme veškeré služby týkající se topenářství, instalatérství a plynařství v Náměšti nad Oslavou a okolí, od projektu až po realizaci.

NAŠE PRÁCE

Navštivte i náš e-shop ! Levné Trubky.cz

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

Spokojenost s firmou, přátelský přístup, dodržení termínu i ceny.

Adam Grůza

( živnostník )

Naprostá spokojenost, rychlost, preciznost, kvalita.... Tuto Firmu můžu opravdu jen doporučit

Petr Klíma

( živnostník )
Friend: tai game mobile,tai game dao vang,
Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /DISK3/WWW/biofrog.cz/www/wp-includes/functions.php on line 3598