Vypínače, které budou sloužit spolehlivě

Vybavujete si právě svůj dům, a přemýšlíte nad tím, jak řešit elektro instalační prvky? Pod tímto pojmem si můžete představit nejčastěji vypínače a zásuvky. Tyto prvky jsou pro každou domácnost zcela esenciální, i když si to lidé dost často ani neuvědomují. I přesto, že se jedná o tak malou a nepatrnou záležitost, nepodceňte správný výběr, protože to může výrazně ovlivnit celkový vzhled místnosti. Pokud nechcete mít fádní domov a rádi byste něco opravdu kvalitního a moderního, vsaďte na elektroinstalační prvky od světoznámého výrobce Schneider Unica, který vypínače, zásuvky, a dokonce i rámečky k nim perfektně umí.
 žárovky a prodlužovačka
Schneider Unica si dává záležet zejména na vytříbeném designu, který by se však neobešel bez kvalitních materiálů a promyšleném propracování. Všechny produkty od této značky tedy oplývají vysokou kvalitou a budou ve vaší domácnosti spokojeně sloužit spousty let.
 
–          Vypadají reprezentativně, moderně a luxusně
–          Díky vysoce kvalitním materiálům vás překvapí dlouhou životností
–          Jsou plně funkční, s jejich každodenním používáním nebudete mít žádný problém
–          Lze je zakoupit za velmi výhodné ceny, které jsou dostupné tím pádem každé domácnosti i firmě
 spotřebiče v zásuvce

Vyberte si tu nejvhodnější kombinaci

Jak správně vybrat zásuvky či vypínač od Schneider Unica? Výběr bude možná náročnější, než se může zdát. Z tak širokého spektra barev vás totiž budou přecházet oči. Tlumené tóny, béžová klasika, pastelové odstíny nebo pořádná divočina? Výběr barvy byste měli koncipovat podle toho, v jakých odstínech je laděna vaše místnost, do které nakupujete. Vypínač by měl totiž laid zejména se zdí, na které se nachází, proto je jasné, že na červenou zeď nekoupíte růžový vypínač. Myslete zkrátka na to, aby to vypadalo už na první pohled dobře. Dále si promyslete, jestli budete chtít matné nebo lesklé provedení.