Ruční výroba Selvintech

Výroba dekorací se týká každého ročního období. Malé drobnosti, dárečky a dekorace můžeme někomu věnovat každý den v roce. Zejména tradičním způsobem, jak někomu udělat velkou radost drobností či malou nádhernou, ručně vyráběnou dekorací, je obdarování našich blízkých, přátel nebo i zaměstnanců v práci na Vánoce. Vánoce jsou klasickým znamením lásky, klidu, pohody, pochopení i přátelství.
panáčci z korálků.jpg
Každý z nás ocení ruční výrobu. Selvintech je společnost, která se zabývá výrobou a samotným prodejem dekorativních předmětů. Většinou jsou výrobky malé velikosti. Vybírat si naši zákazníci mohou z klasických typů, ale nebráníme se také speciální výrobě, kdy může mít předmět na sobě logo vaší firmy, název, či cokoliv dalšího například znak.
v  Tyto dekorace jsou velmi líbivé a jsou za skvělou cenu. Předměty jsou vyráběny ručně, takže pokud někoho obdarujete, pak mu darujete opravdu kvalitní, poctivou, českou, ruční práci. Jedná se o kvalitně provedené ozdoby. Na jejich výrobu se používá nemalé úsilí.
výroba šperků.jpg

Malé ozdoby, které potěší

Velkou část sortimentu tvoří andělíčci, hvězdičky, ale také talismany pro štěstí. Proto se tyto ozdoby hodí nejenom na Vánoce, ale také i pro jakékoliv jiné roční období, jako talisman pro štěstí. Obdarovat můžete sebe i své blízké. Dekorativní předměty můžeme vyrobit také přesně na zakázku. Stačí si zažádat a my vám přání velice rádi splníme.
Tím, že někomu darujete malý dáreček, třeba formou této malé dekorace uděláte radost nejenom obdarovanému, ale i sami sobě, protože zažijete hřejivý pocit u srdce. Každého potěší, když může udělat někomu radost.
v  Našim cílem je v prvé řadě vždy spokojenost našich zákazníků. Nabízíme také výjimečnou možnost takzvané práce na doma. Vhodný přivýdělek pro každého. Sami si určíte, kolik toho vyrobíte a kolik si tímto způsobem vyděláte. Spolupracujeme s mnohými firmami dokonce i z ostatních států například Evropské Unie, které po nás poptávají různé formy malých dekorativních předmětů nejenom na vánoční svátky. Ozdoby a dekorace zhotovíme přesně dle vašich představ.