Přijďte si zaskákat

Jumppark je ideální místo pro děti i dospělé. Každý si může přijít zaskákat na trampolínách. Čeká vás více jak 400 metrů čtverečních plných trampolín. Samozřejmostí je parkování a areálu parku – pro vaše větší pohodlí a spokojenost. K dispozici jsou moderní, krásné a čisté šatny a sprchy. A v neposlední řadě zóna odpočinku a občerstvení. Jistě se po vydatném výkonu budete chtít trochu posílit a načerpat síly, proto je zde také zóna s občerstvením. Chcete si zarezervovat termín? V tom případě to klidně můžete udělat hned a online!

skákání

Adrenalin a vyplavení endorfinů z těla

Znáte ten příjemný pocit, když na nic nemusíte myslet a jen tak pro legraci skáčete? Že jste to ještě nezkoušeli? V tom případě je načase to změnit.
Pro která setkání je vhodné zarezervovat si arénu? Samozřejmě jednou z variant je, že přijdete jen tak bez váhání se pobavit a pořádně si zaskákat. Vaše tělo se uvolní, vyplaví všechen negativní stres, který se ve vás za celý den, týden či rok nashromáždil a pořádně se odreagujete. Všechno vyskáčete a věřte, že se budete hodně divit, jak to může působit na lidské tělo. Vyplavíte negativní vlivy, emoce, stres i napětí a navíc uděláte něco pro své zdraví. Báječná forma odpočinku a relaxace, formou skákání, ale zároveň pořádně vypjatý sport, který vás nabudí, při kterém zadýcháte a možná i zapotíte, takže rozhodně děláte něco pro své zdraví. Jumppark je vhodné místo pro všechny typy lidí, jakékoliv barvy pleti, jakékoliv národnosti i jakéhokoliv věku. Ať jste mladí nebo starší rozhodně neváhejte, neděláme rozdíly, přijít může každý!

  • Netradiční forma buildingu
  • Oslava narozenin, svátku
  • Dárek, který překvapí
  • Jen tak pro radost
  • Vyplavení stresu a napětí – načerpání volnosti a dobré nálady
  • Zdravotní účinek – hubnutí, posílení svalstva

skkoky
Přirozený pohyb, který si můžete kdykoliv dopřát

  • Skvělá zábava, při které se rychle dostanete do formy. Největší trampolínový park ve střední Evropě už na vás čeká.
  • Trampolíny po celé obrovské ploše! Spojené dohromady na zemi a dokonce po stěnách, díky tomu se můžete odrážet dokonce i od stěn.