Zažijte to na vlastní kůži

Výjimečné pocity, strach, napětí, adrenalin, ale také pohodu a dobrou zábavu, to všechno můžete zažít, když navštívíte escape room Praha. V našem hlavním městě objevíte jeden z nejlepších zážitků. Úniková hra neboli úniková místnosti, jak se nazývají, jsou vytvořené proto, abychom mohli na vlastní kůži vyzkoušet jaké to je v reálném světě. Odtrhněte se od počítačů a přijďte si to vyzkoušet na živo. Tyto typy jsou přizpůsobené logickým hádankám. Hledáte nápovědy, řešení, a možnost, jak se dostat dále nebo ven.

hra

Neobyčejný zážitek

Čeká vás neobyčejný a netradiční zážitek. Co je účelem? K tomu abyste mohli hrát, nic nepotřebujete. Stačí když přijdete. Utvoříte tým o dvou, tří, čtyř nebo pěti členech. Jakmile máte tým, můžete jít na věc. Pustíme vás do prostoru, ze kterého musíte samozřejmě uniknout. To je cílem celé akce, dostat se ven. Buší vám srdce? Nevíte, jak to udělat? Na začátku si řekneme pár instrukcí, takže se předem není čeho obávat. Na akci však máte pouze omezený čas, takže byste měli zrychlit. Co je nyní vašim úkolem? Hledání skrytých nápověd. Jakmile nějakou najdete, dostanete se ke kódu zámku nebo ke klíči, ten vede k další nápovědě nebo vás pustí do dalšího průběhu akce.

  • Jakmile začnete vše prožívat na vlastní kůži, rychle vás to vtáhne do děje. Musíte se soustředit, dívat se, přemýšlet, logicky uvažovat, hledat hádanky a řešit úkoly.

ovladač
Kolik máte času? Pouhých 75 minut. Nyní se vám to možná zdá hodně a říkáte si, co byste tam takovou dobu dělali, ale jakmile vstoupíte, uvidíte, že vám všechen čas uteče jako voda – opravdu hodně rychle.
Vhodná zábava pro každého. Rodiny, přátele, kamarádi, kolegové, každý si to může přijít vyzkoušet. Pobavíte se a zažijete netradiční zážitek.

  • Dvojitý agent
  • Chcete ještě více záhad? Zjistěte co nejvíce informací o vašem kolegovi. Kdo to vlastně byl? Zkuste vyřešit i tuto záhadu pokud si na to troufáte. Rozhodně to můžete vyzkoušet.